Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szerintetek a középiskolai...

Szerintetek a középiskolai előkészítőkön figyelik a tanárok a diákok aktivitását és okosságát? És ha figyelik, akkor jelent a személyes véleményük valamit

Figyelt kérdés

És ha figyelik, akkor jelent a személyes véleményük valamit?

Szerintetek hogy ítél meg egy tanár egy olyam gyereket matek előkészítőn, aki 1. Órán szuper volt, aktív volt, okos volt, és rögzült is a tanárban a kép a gyerekről, de második órán kissé alulteljesítette magát és mondott nagyon jókat de néhány rossz dolgot is(mármint a feladatok megoldása/megoldásának menetével kapcsolatban)...

Ami rossz az a végerdeményeknél fordult elő, és figyelmetlemségi hiba, ami jó illetve nagyon jó az pedig olyannak számít, amit csak ő tudott, a többiek pedig a rosszat kiabálták be. :S



2012. szept. 19. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
nyugi, Téged könyveltek el a kis okoskának!
2012. szept. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Könnyű nyugtatni, de én a megye legjobb gimijébe járok előkészítőre és oda szeretnék bekerülni is, és az országos rangsoron is kiemelkedő helyen áll, úgyhogy emiatt izgulok!
2012. szept. 19. 18:37
 3/4 A kérdező kommentje:
de az előkészítőn mutatott teljeseítményt nem figyelik ahhoz hogy kiválogassák, hogy kiket akarnak abba a suliba?!(tudom hogy specilis eljárások vannak, és az iskola elvileg nem is tudja, hogy hanyadiknak jelölted meg, meg nem ők állítják ki az értékelőlapot sem, de akkor sem tudom, ...
2012. szept. 19. 18:41
 4/4 anonim válasza:
Ember, nyugodj már meg! Szerinted hányan fognak rád emlékezni? Annyi elsős lesz ott, hogy iszonyatos, és ezeknek a 70%-a nem is járt előkészítőre. Az előkészítő neked van, nem a tanároknak szelektálásra!
2012. szept. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!