Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi a különbség egy vagyonőr...

Mi a különbség egy vagyonőr és egy biztonsági őr között?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert most fog indulni egy biztonsági őr tanfolyam, és gondolkodom rajta hogy lerakom, de ahogy néztem mindenütt vagyonőröket keresnek, nem biztonsági őröket. Szóval van valami különbség a kettő között vagy nincs?

2012. okt. 31. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
A biztonsági őr a köznapi megnevezése a személy-, és vagyonőrnek.
2012. okt. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én is biztonsági őr vagyok és otp-ben dolgozom. Mint portás. Tehát portás, biztonsági őr, személy és vagyonőrvédelmi magánvállalkozó menedzser, ez mind egyre megy. Csak fizetés nincs amiből meg lehetne élni.
2012. okt. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Én is biztonsági őr vagyok és a 2 egy és ugyan az
2012. nov. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem még idén fejezd be! Jövőre hatalmas okj változtatások lesznek! Idén megúszod pár alkalommal hogy találkoztok elmondják ott hogy s mint kell jövőre viszont rohadt drága lesz és kitudja mennyivel több órát kell majd ott lenned ugyan azért amiért most sokkal kevesebbet lennél ott. Ja és idén még 50 ezer jövőre kb a duplája lesz.
2012. nov. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szóval akkor a kettő ugyan az. Köszönöm! Amúgy én is pont emiatt akarom megcsinálni, mert jövőre nagy változások lesznek.
2012. nov. 2. 15:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy a vagyonőr tanfolyamot végzett, ismeri a munkájára vonatkozó alapvető jogszabályokat és VAN rendőrségi engedélye, míg a biztonsági őrök engedély nélkül csinálják, mert ki vannak gyúrva és azt hiszik ez feljogosítja őket erre
2023. ápr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!