Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » 26 évesen szakmát szerezni...

26 évesen szakmát szerezni hol lehetne?

Figyelt kérdés
26 elmúltam, mostanában kezdek észbe kapni, mennyi mindent rosszul csináltam, szeretnék szakmát szerezni, autó, vagy építőiparban, de egyszerűen nem tudom hogyan tovább... keresgélés közben, mindig beleakadok az ilyen oktáv os képzésekbe, de egyszerűen nem tudom elhinni, hogy azokkal az óraszámokkal, valóban minőségi képzésről lenne szó.

2012. nov. 1. 20:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Jobb később, mint soha és szerintem tiszteletre méltó, hogy nem úgy vagy vele, hogy most már tökmindegy, hanem neki látsz! :)

Hidd el, az óraszám semmit nem jelent. Valószínűleg ledarálják az anyagot és a java része rád vár otthon, nincs ezzel semmi baj. Azt, hogy hol lehetne hát nem tudom, OKJ-s szakmákat a középiskolák szoktak indítani, ha nincs más ötletem én bemennék és beszélnék egy illetékessel, biztos vagyok benne, hogy tudnak segíteni.

2012. nov. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!