Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Lehet szakmát vagy OKJ-s...

Lehet szakmát vagy OKJ-s vizsgát vagy egyéb munkahelyen felmutatható papírt szerezni levelezőn?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 22:03
1 2
 1/15 SzilKa ***** válasza:
Lehet.
2012. jún. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mégpedig?
2012. jún. 12. 22:16
 3/15 anonim ***** válasza:

[link]

felvi.hu

[link]

2012. jún. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Sokféle oktatást lehet szerezni levelezőn, okj-st nem. Az olyan, mint a szakmunkás bizi. Én egy éve vizsgáztam okj-s-on. Minden nap mentem, minden órán névsor olvasás, hiányzás csak orvosi igazolással volt lehetséges. Egy bizonyos hiányzás határ fölött nem mehettél vizsgázni. Menet közben modul zárók voltak, ha elkaszáltak bizonyos összegért meg lehetett ismételni. A sikeres modulzárók után lehetett vizsgázni. Nekem négy napig tartottak a vizsgáim naponta több is volt. Olyan viszont van, hogy hétvégi okj-s tanfolyam. Talán azt érdemes megpróbálni, ha hét közben nem érsz rá.
2012. jún. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az ELO is csak OKJ-t kínál, így az kilőve. Csak olyan jó amin csak a vizsgán kell megjelenni.
2012. jún. 12. 22:35
 6/15 anonim ***** válasza:
felsőfokú szakképzések okj-s képzések és ott lehet levelezőn csinálni, van ahol fizetni kell, van ahol nem pl ez [link]
2012. jún. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
de, ha 2 nap alatt akarsz szerezni ilyen papírt akkor passz
2012. jún. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 SzilKa ***** válasza:
4-es, miért ne lenne levelező forma okj-s képzésen? Az egyik okj-s szakmámat pl. levelezőn végeztem el.
2012. jún. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az nem lenne gond, hogy maga a levelezős rész sokáig tart. Csak sajnos a rohangálás órákra nem jönne össze, de azért egy vizsgára eltudnék szakadni, de 2-3 hónapon keresztül az OKJ-ra felkészítő tanfolyamra ( ami az ELO után is van ) sajnos nincs lehetőségem.
2012. jún. 12. 23:10
 10/15 A kérdező kommentje:
Van levelezőn OKJ csak utánna még ugyanúgy járni kell egy ideig a vizsga előtt órákra nem?
2012. jún. 12. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!