Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Megéri e manapság masszőr...

Megéri e manapság masszőr tanfolyamra befektetni?

Figyelt kérdés

45ezer forintot megér egy fiatalító masszőr tanfolyam?

Könnyen el lehet vele helyezkedni?

"Jól" lehet vele keresni?

Előre is köszi a válaszokat!


2012. nov. 18. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

ilyen gyorstalpalóakkal nem mész semmire, max otthon hobbira családtagokat masszírozni.


Én 1 éves gyógymasszőrire járok, ott kemény 500 órát kell gyakorlaton tölteni, és nem csak az van hogy bemegyek és leigazolják, és közben semmit se tanítanak.

2012. nov. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem igaz a gyorstalpalókkal is lehet kezdeni valamit, én 2 hétvégés tanfolyamokra jártam,talp, hát és hidd el, elég jól elélek belőle. Persze ha gyógymasszőri kellene nem csak "lazítás" masszázs akkor nem elég a gyorstalpaló.

Volt egy természet gyógyász munkatársam, ő azt mondta megbánta, mert a sima talpmasszőr tanfolyamon ugyanazt tanították mint neki reflexológiából csak a gyógy-megoldásokat hagyták ki neki az anyagból;) Szóval, ennyi.

2012. dec. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!