Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Budapesten hol tudok éneket...

Budapesten hol tudok éneket tanulni magas színvonalon és megfizethető áron?

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 05:23
 1/3 anonim ***** válasza:
a színvonalat nem tudom, de megfizethető áron csak zeneiskolában. ahova én jártam, ott 18 év alatt félévente kb 2-3000ft, 18 fölött asszem 10000
2009. aug. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van egy baromi szép épület a király utcánál, az a neve, hogy Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem, és az államilag támogatott ingyen van. :)


Egyébként zeneiskolákban, a tandíj annyi amennyit az előző írt.

2009. aug. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én járok hegedűre a kőbányai zeneiskolában, fél évente 5100 forint, hogyha jól nyomom (tehát ha ötös jegyet kaptam előző félévben) és ha meg rosszul nyomom (négyes vagy annál rosszabb) akkor 5900 forint. ott is lehet éneket tanulni, énekkarban és külön. szerintem ott is ezek az árak vannak, viszont úgytudom h nagykorúaknak is ennyi.
2010. júl. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!