Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Egy felnőttképzési intézetnek...

Egy felnőttképzési intézetnek mennyivel szabad kevesebb órát tartania a szerződésben foglaltakhoz képest?

Figyelt kérdés
A rossz tapasztalataim miatt kérdezem. Elvileg ugyan a legtöbben nem az órákért fizetnek, és egyáltalán nem érdekli őket, ha feleannyi óra sincs... Szerintem viszont ez bosszantó, mert mégiscsak ki van fizetve.

2012. nov. 26. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
a megtartott órák után fizetik a tanárokat, akiknek a szerződésben foglalt órák meg kell tartaniuk!
2012. nov. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A probléma ott van, hogy a szerződés csak a képzés tervezett idejéről szól, hogy hány óra. Gondolom mivel csak tervezett, eltérhetnek tőle. Viszont hogy mennyire, arról nem szól a szerződés. A képzési díj pedig fixen bele van írva. Nem függ a ténylegesen megtartott órák számától. Legalábbis ezen a bizonyos helyen, amelyhez volt szerencsém. Kösz a választ, üdv.
2012. nov. 26. 21:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Általában szarnak bele... az egész okj egy röhej.


Ahol én voltam ott egy pdf fájlt olvasott fel nekünk a tanár... hát könyörgöm ezt én is meg tudom otthon tanulni és még meg is spórolom a pesti retúrjegyet nem beszélve az elfecsérelt időről amit odautazom, ott ülök és hazamegyek.


Egyébként meg én pont olyan helyet keresek ahol kevesebb órákat tartanak, megtanulom én magamtól a dolgokat vizsgára, szóval megkérdezhetem hogy melyik képzőkkel kapcsolatban van ilyen rossz tapasztalaton - ami nekem pont jól jönne? Akát privátban is írhatod.

2012. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!