Mi az az okj?

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Országos Képzési Jegyzék.
2012. dec. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valami ami azoknak jó akik tudnak önállóan gondolkodni:

[link]

2012. dec. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
39%
okj MAGYARUL fizetsz s kapsz papírt hogy értesz valamihez amihez nem értesz a lényeg hogy fizess
2012. dec. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ez nem teljesen igaz. Én is elvégeztem egy OKJ-s képzést. Értek is hozzá, plusz ingyenes volt...
2012. dec. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy bizony! Én is végeztem okj-st és az bizony nem egy szimpla gagyi gyorstalpaló valami kókler "tanárral"


Nagyon komoly szabályok vannak kőkeményen vizsgáztatnak menet közben is, a végső vizsga meg napokig tart és egy nap több vizsgán is átesel pont, mint a középsuliban.


Az okj-s végzés egyébként egyenrangú a szakmunkás

végzettséggel. Nem véletlen, hogy nem lehet lezavarni 1-2 hónap alatt. Én nyolc hónapig jártam hétfőtől péntekig 8-13-ig.

És nem volt lógás.


Rendesen megtanították, amit kellett és tudom használni, rendes szakmát kaptam, nem vagyok lemaradva a többi hasonló melós mellett!!


Nekem ugyan ingyenes volt de kb. fél milla lett volna. Sose tudtam volna segítség nélkül elvégezni. Nem véletlen drágák ezek a tanfolyamok, rengeteg tanár van és mind a saját szakmájában elismert.


A végén meg rendesen bejegyzett, állami bizonyítványt kapsz.

2012. dec. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 sztricska_pal válasza:
9%
szóval neked sincs pénzed normális egyetemre
2012. dec. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

sztricska_pal


Azért mert valaki OKJ-s képzésen tanul valamit még nem jelenti hogy nincs pénze egyetemre. Egyébként az a gond hogy OKJ-s szakmával sokkal nagyobb az esély hogy állást kapsz mint diplomával.

Gratulálok az értelmes válaszodhoz :)

2012. dec. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 10 deka farhát ***** válasza:

sztricska_pal!


A fogyóelektródás minősített hegesztőnek milyen diplomára van szüksége, és azt hol szerezheti meg, hogy minősített hegesztő lehessen?


Olyan okosak tudtok lenni, hogy az már fáj...

2012. dec. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!