Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Véleményt szeretnék kérni...

Tanárnő kérdése:

Véleményt szeretnék kérni okleveles sminkes tanfolyamokról. Van valamilyen tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Ezt a hármat néztem meg alaposabban: Glamour Makeup Academy, ICON Professional Makeup School, és MASK Smink- és maszkmester oktató ügynökség. Vagy esetleg más, budapesti iskola is érdekelne.
2012. dec. 16. 22:01
 1/3 Nightkin válasza:
0%
OKJ-s festő-mázolót mindenhol tanítanak. Aki szép, annak nem kell smink, aki pedig nem az, azon a smink nem segít. A kültéri diszperzit is jól takar, ráadásul az még jó a falra is.
2012. dec. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én a Glamournál tanultam, Sok Csaba volt a mesterem. Intenzív tanfolyamon voltam, de egy hèt alatt csodàt művelt. Ha abba a suliba mèsz, èrdeklődj után, mikor tanít Csabi. A Macnél tanult Torontóban és itthon a Mac ès a Malu Wiltz sminkese. Ajánlom a GMA- t szeretettel :-)
2014. jan. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én szintén a Glamour Makeup Academy sminktanfolyamát majd sminkmester képzését végeztem el. Az elsőt Papp Katánál, a másodikat Sárkány Mártinál. Mindketten nagyon jó oktatók. Az iskola gyönyörű szép, rengeteg sminkes felszereléssel. A tanfolyamon minden úgy volt ahogy ígérték, nagyon színvonalas volt az oktatás. Én is csak ajánlani tudom mindenkinek a Glamour Sminkiskolát! :) <3
2016. jan. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!