Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Sminkes "szakma" mellé milyen...

Sminkes "szakma" mellé milyen szakmát végezzek el?

Figyelt kérdés
A sminkes nem tartozik a szakmák közé, ezt másodlagosan szokták csinálni nagyrészt kozmetikusok és fodrászok. Hozzám nem áll közel egyik sem, gondolkoztam azon, hogy műkörmösnek megyek el, de minden sarkon található egy, így kezdem elveszteni az érdeklődésem felé... Mégis milyen szakmát végezhetnék el aminek van jövője, de valamilyen szinten illik hozzá a sminkelés is? (valami csajos szakma...)
2012. aug. 14. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem ha van rá lehetőség,akkor vmi ilyen kémia felé húzó dolgot végezz,ha érted mire célzok.nem pont bőrgyógyász vagy hasonló,hanem,h érts ezekhez a krémekhez,ez miért kell,az miért kell,sztem egész jól kiegészítenék egymást,most konkrétan nem tudok megnevezni semmi ilyet,de remélem érteg,h mire gondolok :)
2012. aug. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem a kérdező se egyetemi szintre gondolt, a kémia az nagy falat, a legnehezebbikek egyike
2012. aug. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!