Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Most hol tart a gépjárművezető...

Most hol tart a gépjárművezető oktató képzés?

Figyelt kérdés
Tudtommal nincs államilag támogatott, ez igaz? Mennyibe kerül, mennyi ideig tart, mik a feltételek és pontosan, hogy is néz ki, erre lennék kíváncsi. Tudom, megnéztem a guglit de elég régiek voltak ezért kérdezem, hogy mi az aktuális, és ezzel vissza is kanyarodtam a fő kérdéshez. :D Remélem jó helyre írtam, előre is köszi!

2012. dec. 23. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
most akkor mi is van,mit is akarsz tulajdonképpen ???!!!
2012. dec. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Leegyszerűsítve azt, hogy hogy lehetek gépjárművezető szakoktató.
2012. dec. 24. 09:40
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
ja,igen,ingyen,mások pénzén ugyebár......szép is az.....ingyen diploma nem kell ?????
2012. dec. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már bocs, de egyáltalán nem kívánok én ingyen semmit. Másodszor, ezzel a szakmával nem lelépnék külföldre(erre akár magadtól is rájöhettél volna), ahogy azt mostanában szokás. Azért kérdeztem mert érdekel ez a szakma nem azért, hogy kihasználjam ezt az országot! Harmadszor, az ilyen jellegű sérelmeidet ne itt vezesd le kérlek, ha nem tudsz a kérdésre választ adni akkor ne írj kommentet! Azért a pénzel kezdtem, mert ha ez eléri a milliós nagyságrendet akkor sajnos nem tudom fedezni a költségét (nem is beszélve a munkaeszközről); továbbá nem tudom magamnak biztosítani az anyagiakat, hogy a későbbiekben beiratkozzak EGYETEMRE, ami mellet ezt csinálnám, mert önmagában sajnos elég nehéz megélni mindkettőből. Azt viszont tudom, hogy én itthon maradok! Ahogy Reményik is megmondta.
2012. dec. 24. 21:39
 5/6 anonim válasza:

Jelenleg két intézmény jogosult ilyen képzésre.

1. BME

2. Nyíregyházi Főiskola


A BME nem tervezi a közeljövőben a tanfolyam indítását.

A Nyíregyházi Főiskola viszont igen, kb. 400.000,- Ft és 6 hónap, bővebb információ: 06-70/7024270

2013. jan. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. jan. 1. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!