Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Aug elején beregeltem pályakez...

Aug elején beregeltem pályakezdőként a munkaügyibe, majd 14-én leadtam egy képzéstámogatással kapcsolatos kérelmet. Van valaki pályakezdő, aki mostanában kapott támogatást? Van rá esély?

Figyelt kérdés
a budapesti munkaügyiben voltam, ami pályakezdőknek van fenntartva. ez azért érdekes, mert amikor kimondtam, hogy egyéni elbírálás, az ügyintézőm nem tudta, hogy mit kell vele csinálni, és nagynehezen, foghúzva továbbította. azt mondta bociszemekkel, hogy 99,9%, hogy nem támogatnak, csak nem értem miért, az iskola is, és én is minden előírásnak megfelelünk, törvényben van. egy indokkal dobhatnak vissza, hogy nincs pénzük. ezért kérdezem, hogy mostanában volt-e valaki, aki kapott támogatást, vagy hasonló cipőben járt.
2009. szept. 2. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha van szakmàd, kevés az esélye hogy be iskolàznak, föleg hogy még nem is dolgoztàl! Bàr én nem pàlyakezdö vagyok, de nekem ezt mondtàk, mivel van 2 szakmàm, és 10év az elévülése egy szakmànak, ha soha nem dolgoztàl benne! Na én kemény 1 honapot ledolgoztam ami elévült lenne, igy ugrott a képzés is! pfff
2009. szept. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nincs szakmám, ez lenne az első.
2009. szept. 2. 16:33
 3/6 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok, nem dolgoztam, nem volt még jovedelmem sem, ez pedig egy okj-s képzés, tényleg minden megfelel, ezért nem értem, hogy miért nem segtítőkészek
2009. szept. 2. 16:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaa, értem akkor a problémàd! Akkor nem tudom! Nézz utànna a képzéseknek, s ha van olyan akkor adj be mindre egy pàlyàzatott! De arra figyelj hogy a képzés megkezdése elött, max. 1 honappal be legyen adva! Egyszer csak összejön, s talàn ha làtjàk hogy tényleg akarod, talàn sikerül! :) Sok szerencsét!
2009. szept. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
már leadtam! de le is irtam :) én csak arra vagyok kiváncsi, hogy most volt-e valaki, akit támogattak. szóval már minden el van indítva, minden le van rendezve, csak várok, 30 napjuk van elbírálni, és ez 14-én jár le. csak nehéz a várakozás. kiváncsi vagyok, hogy hány embert támogatnak, és mikor
2009. szept. 3. 19:42
 6/6 A kérdező kommentje:
max egy hónappal? nem minimum? vagy ezt nem értem. :D én direkt a képzés kezdete előtt másfél hónappal elindítottam.
2009. szept. 3. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!