Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Internetes alkalmazásfejlesztő...

Internetes alkalmazásfejlesztő / Szoftverfejlesztő. Mi a különbség?

Figyelt kérdés

Teljesen külön képesítésnek számít a 2, viszont egy átfogó csoportba tartozik.


Modulok leírásánál is hasonló a helyzet. Mi a különbség a 2 között?



2013. jan. 29. 19:53
 1/3 anonim válasza:
Más a használt nyelv és az utóbbi általában tágabb látáskörrel rendelkezik, de az alapvető elvek ugyanazok. Hasonló a dolog a biológiában is van: minden bogár rovar, de nem minden rovar bogár.
2013. jan. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor ezért van több szoftverfejlesztő mint internetes alkalmazásfejlesztő?


Legalábbis a tanfolyamokból ez derül ki.

2013. jan. 31. 15:20
 3/3 Piert ***** válasza:

Szia!


Az internetes alkalmazásfejlesztő lényegében a régi rendszer webprogramozója, míg a szf. az meg asztali alkalmazásokra specializálódott. Ilyenformán ahogy előttem említették, a webprog főleg javat, php-t ajaxot és jquery-t tanul, míg a másik c,c++,c#, java és bármi ami az iskolának kedvére való. Én szoftverfejlesztőként végeztem, nekünk például java volt c#-pal, de volt egy félév php és html is.

2013. ápr. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!