Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha munkanélküliként regisztrál...

Ha munkanélküliként regisztrálva vagyok, és saját pénzemből elkezdek egy tanfolyamot, azt be kell jelentenem a munkaügyi kirendeltségen az ügyintézőmnek?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy olyan eredeti szakmával rendelkezem, amivel nehéz elhelyezkedni, így most nekikezdtem egy pár hónapos tanfolyamnak, én fizetem a költségeit. De szeretnék ha lehetőség lesz munkaügyin keresztül is elvégezni egy másfajta tanfolyamot ("ingyenesen"). Már ezt se egyszerű kifizetni, mivel semmire nem vagyok már jogosult, munkát pedig nem találok. Szóval ha én most bejelentem, hogy már járok egyre, hamarosan vizsgázom, akkor van rá eshetőség, hogy esetleg nem leszek jogosult a munkaügyin keresztül tanfolyamot csinálni, mert mondhatják azt, hogy a mostanival(eladói) már nem számítok hátrányos helyzetűnek, hisz ezzel könnyebb munkát találni? Vagy van erre valami kikötés?

Szóljak, vagy ne szóljak, hogy meglesz ez a végzettségem is nemsokára? Ugye azt a munkaügyiben is beírják a számítógépbe, ha kiközvetítenek esetleg (bár még sose fordult elő).



2013. febr. 15. 01:07
 1/4 anonim válasza:
2013. febr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi első,de sajnos annyira azért nem vicces ez a helyzet :(

Esetleg valaki hasznos választ tudna adni?

2013. febr. 15. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden adatváltozást köteles vagy 15 napon belül bejelenteni. Tehát ha új végzettséget szerzel, azt is. Ez persze nem előny a tanfolyamok esetében.
2013. febr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. febr. 17. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!