Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hol lehet a szájról olvasás...

Hol lehet a szájról olvasás alapjait megtanulni?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni (legalább alapfokon) szájról olvasni, ezt tanítják valahol vagy csak sok évnyi kitartó megfigyelésen áll vagy bukik az egész? Előre is köszi a válaszokat.
2009. szept. 8. 13:25
 1/5 anonim válasza:
4%
Azt nemtom, de a számból olvashatsz. It is van :2453563557685. na, ez mit jelent?
2010. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt, hogy egy nagy paraszt vagy!
2010. jún. 19. 08:24
 3/5 anonim válasza:

én is éredklődtem efelől és erre az oldalra tláltam rá: [link]

Itt egy programot lehet letölteni ami segít gyakorolni. Viszont egyáltalán nem könnyű megtanulni sok mássalhangzó egyforma, bár én még csak pár napja kezdtem el gyakorolgatni de ez az észrevételem. Valamint az interneten utána olvastam és ott írták hogy a tükör előtt is gyakorolni kell, valamint nézni az emberek száját beszélgetés közben, hogy lásd hogy artikulálnak.

remélem segítettem valamennyit.

2015. márc. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Megnevetetett az első és hármas párbeszéde:) :)
2023. máj. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bocsánat az egyes,kettes párbeszéde nagyon jó :) :)
2023. máj. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!