Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » AWI hegesztő tanfolyamon,...

AWI hegesztő tanfolyamon, milyen alkategóriát válasszak?

Figyelt kérdés

Ma beszéltem az oktatás szervezőjével, és azt mondta hogy kell válasszak egy anyag típust hogy mire szeretnék AWI minősített hegesztő vizsgát letenni. Ilyenek vannnak hogy Szénacél, saválló stb

Ti mit ajánlanátok?



2013. márc. 6. 09:22
 1/5 anonim válasza:
kezdőként szénacélt, aztán már ha az megy frankón próbálkozhatsz savállón, alun...
2013. márc. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tamás105 válasza:
Szerintem válassz minél nehezebbet (alu,réz,és ezek öntvényei), mert ha azt megtanítják akkor a szénacélt savállót kisujjból kirázod! Sok sikert!
2013. márc. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 goaus ***** válasza:
Én az alu-t javaslom, vagy a savállót. Ha azokat vágod, többi gyerekjáték (kis túlzással).:))
2013. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hülyeségeket írnak a többiek, ne hallgass rájuk, mert totál baromság! A legfőbb kérdés pedig, nem az, hogy milyen anyagcsoport, hanem, hogy milyen pozíció!!! :)

Ha rám hallgatsz, akkor a szénacélt választod, totál kezdőként pedig mondjuk 5-ös falvastagságú csövet, 150-es átmérőben, forgatva.Ezzel tudsz a leghamarabb elhelyezkedni (előgyártásban), közben megtanulod pozícióban, illetve kényszerhelyzetben ugyan ezt.Ehez már rutin kell, iskolában megtanulni felejtős..Ha ez megy, akkor pedig a saválló csövet kivágod csuklóból. ;)

2013. márc. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2013. márc. 17. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!