Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Jelentkeztem egy Uniós támogat...

Jelentkeztem egy Uniós támogatott képzésre. Mit várnak majd el a teszten?

Figyelt kérdés

Kitöltöttem egy jelentkezési lapot a munkaügyi hivatalban,és jelentkeztem egy villanyszerelői képzésre.Azt mondták hogy március végén írnom kell majd egy tesztet is, de azt nem tudtam meg hogy mire vonatkozik ez. Ha esetleg valaki már túl van ezen (nem feltétlenül villanyszerelői) írja már meg legyen szives hogy miből áll egy ilyen teszt.

Előre is köszönöm!



2013. márc. 21. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de nyugi...más is megoldotta..a lényeg, itt arra kiváncsiak, mire vagy képes.

Hozd ki magadból a legtöbbet. a villanszerelőknék fontos: ne legyen színtévesztő, ne szédüljön, fizikából lealább az alapokat vágja, mint Ohm törvény, mi az az elektron, mi az elem, aksi közt a különbség.bírod-e a terhelést,stb..hogy ezt milyen furfangosan kérdezik, azt nem tudom, de nem lehet valami baromi nehéz.


arra ügyelj, hogy a kérdést lassan olvasd el, mert ha azt nem érted, akkor nem lesz jó a válaszod sem.


hajrá!sok sikert!

2013. márc. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor átismétlem egy kicsit ezeket a törvényeke :)
2013. márc. 25. 13:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Na, mi volt?
2016. máj. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!