Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A jelentkezési lapot a autosis...

A jelentkezési lapot a autosiskola mikor adja le a Nemzetközlekedés Hatoságnak hogy le elenörizék hogy el vagyok e tiltva vezetéstöl a kresz (vizsga) elöt vagy a kresz oktatás közben?

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 21:50
 1/1 anonim válasza:
Nem érdemes ezzel játszani ha esetleg el vagy tiltva. Befizeted a pénzt az elméleti oktatásra, és plusz ugye az elméleti vizsga díja, és azt nem adják vissza ha kiderül, hogy el vagy tiltva. Mindenképpen kiderül a kresz vizsga előtt ez. A beiratkozásnál is van egy olyan adatlap ahol nyilatkoznod kell, hogy el vagy-e tiltva.Utána néznek. mert az iskolavezetőnek kötelessége is utánanézni. Szóval a kresz vizsga előtt ez kibukik. Sőt olyan eset is volt pont amikor én jártam jogsira, hogy azt hazudta a csóka, hogy nem bukott meg sikerült az elméleti. Befizette a gyakorlati oktatásra a pénzt, elkezdett járni, és megtudták és leállították a vezetésről. A pénzt elbukta, az iskola nem adta vissza.
2013. márc. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!