Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szerintetek égő ez? Bővebben...

Szerintetek égő ez? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Ma (2009.09.17) Elmentem szűrővizsgázni Munkaügyi Központhoz ,bemegyek és a csaj megkérdezi, hogy mindenkinek megvan az érettségije ugyanis a tanfolyam 2 alapfeltétele a 18. életév+ hogyy az érettségi meglegyen. Nekem meg van az érettségim kijelentem. Erre 3 ember felált hogy nekik nincs meg csak a 8 általános. Szerintetek égő ez?
2009. szept. 17. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
igen
2009. szept. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
68%
hát az. útburkolónak jó. Meg esetleg honvédségbe "golyó fogónak" xD
2009. szept. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, mert lehet hogy szakmunkást végeztek és az nem szényen.
2009. szept. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Az hogy nincs érettségije nem égő, ellenben, hogy nem bírtak tájékozódni a tanfolyam részleteiről, feltételeiről már inkább. Sajnos nekem sincs érettségim, de ez az akkori énem butaságai miatt volt, én speciel égőnek érzem magamra nézve, mert sose voltam hülyegyerek (remélem értitek:D) a legkevésbé sem kellet volna problémát okoznia egy érettséginek, de ez részletkérdés.
2009. szept. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem. Neked égő-e vagy nekik?
2009. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

NEM égő. Ismerek okos, intelligens szakmunkásokat, és nyolc általánost végzetteket is, akiknek jobb a helyesírásuk, és szebben fejezik ki magukat, mint egynémely diplomás.

Ne ítélkezz mások felett, nem tudhatod, hogy miért nem tanultak tovább.

2009. szept. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
természetesen nekik égő-e?
2009. szept. 20. 15:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Égő lehetett a helyzet, de úgy gondolom nem feltétlen kell őket lenézni. Pl. az én páromnak sincs érettségije, van egy csomó OKJ-s végzettsége, de érettségizni nem akart soha. Semmivel sem kevesebb, semmivel sem butább, mint jó pár volt osztálytársunk, akik bár egyetemen ülnek (még mindig) semmi nem lesz belőlük, mindig anyukával fognak lakni. Mi hamarosan építkezünk, hitel nélkül vettünk 2 autót, minden évben nyaralunk, mindenünk megvan. Nem kell érettségi a karrierhez, sikeres élethez vagy akármihez.

Hozzáteszem, nekem van érettségim, diplomám is, de nem keresek többet, mint az érettségi nélkül dolgozó párom. :D Sőt, én vagyok az ő alkalmazottja.. :D de nem szégyelem

2009. szept. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!