Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Megérné virágkötő képzésre...

Megérné virágkötő képzésre beírtakoznom? Van rá kereslet?

Figyelt kérdés
Van esetleg köztetek olyan, aki ezzel foglalkozik? Lehet vele keresni?Mondanátok róla pár szót?
2009. szept. 17. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

En csak a velemenyem tudodm leirni.

Ha belegondolunk az emberek folyamatosan szuletnek, meghalnak, szuletesnapjuk, nevnapjuk van ballagnak egyeb unnepek.

Szal van egy rakat esemeny amire viragot vesznek.

Szerintem erdemes.

Ha esetleg tudsz csinalni egy sajat kis boltot jo helyen, es jo aron beszerezni a viragokat, vagy egy jo kisboltba elhelyezkedni, szerintem ez egy egy jo melo lehet.

2009. szept. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is ez jutott eszembe, hogy mindig van rá alkalom :)

Mit gondoltok mennyi esély lenne egy virágbolt beindítására egy kb.600 fős kis faluban?

2009. szept. 17. 23:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha te rajtad kívül még 1, max 2 (de lehet ez már sok) ilyen lenne akkor talán, de az lenne a legjobb ha csak te lennél:D
2009. szept. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, igen, úgy tudom, hogy nincs a faluban (egyenlőre) :)
2009. szept. 17. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!