Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen iskola kell ahoz, hogy...

Milyen iskola kell ahoz, hogy tűzszerész legyek?

Figyelt kérdés
Úgy értem gimnázium, vagy van valami speciális középsuli, és akkor utána egyetem, vagy hogy? ÉS mi annak az egyetemnek a neve ahol ezt tanítják?
2009. szept. 20. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Konkrétan nem tudom, de biztosan jó adag kémiatudás kell hozzá. Talán vegyészmérnökség valamelyik szakága lehet, de igazából nem tudom, nézz utána.
2009. szept. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
gugliban néztem, nem nagyon találtam semmit:S
2009. szept. 20. 22:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Tűzszerész speciális képzés a Magyar Honvédségben történik. A képzést, annak feltételeit illetően a toborzóirodáktól (pl.: 1123 Budapest, Alkotás u. 23-25., telefon: 225-87-79) lehet információt kérni.
2009. okt. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi, de nem hiszem hogy egy 9.es gyerekkel foglalkoznak ott
2009. okt. 27. 12:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor várj egy kicsit még. Az előbbiekben megadott címek is jók, de megpróbálhatod a Szent István Egyetem Ybl Miklós Karát is a továbbtanulás után. Itt tűzvédelmi mérnöki képzésben részesülhetsz. Több ismerősöm járt ide és kétségtelenül jó suli. Nem egyszer egy, de ér is valamit a diplomája!
2009. okt. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
El kell menned a helyi Honvédség képviselő irodájába vagy amelyik a legközelebb van és jelentkezned kell a tiszthelyettesi iskolába Szentendrére ahol van egy kiképzés és ha azt megcsinálod akkor lehetsz tűzszerész ha szerencsés vagy és van felvét.
2010. jan. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Az MH 1. Honvéd Tűzszerész és Hadihajós Zászlóalj-tól megkérdezheted. Mikor, hogy, hová kell jelentkezni.


(Azért azt várd meg hogy 18 éves legyél előtte.)



A Google a barátod ugye. Keress rá.

2011. okt. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A kérdés kiírásának időpontja: 2009-09-20 22:25 ez ugye nem most volt. szerinted azóta nem tudtam meg többet?:)

Továbbá: A kérdező kommentje:

gugliban néztem, nem nagyon találtam semmit:S


A komment megírásának időpontja: 2009-09-20 22:43


de azért köszönöm a választ.

2011. okt. 7. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!