Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Miért van az, hogy nem azt...

Miért van az, hogy nem azt csináljuk szakmai gyakorlat órán amit kéne?

Figyelt kérdés
Számítógépszerelő karbantartónak tanulok , és számítógép szerelés órán , számítógép szerelés helyett csak ofiszozunk immáron lassan 3/4-ed éve, mint valami irodai aszisztens , és megkérdeztük a másik szerelés tanárt ő meg azt mondta hogy már év eleje óta szerelnünk kéne , ofőnknek szóltunk , igazgató helyettesnek szóltunk de leszarják , mit lehet ilyenkor tenni?

2013. ápr. 11. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
küldjétek be a szüleiteket,tapasztalatból mondom,annak lesz eredménye.
2013. ápr. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nálunk is volt ilyen az építőipari szakiskolában, hogy alig volt mit csinálnunk a gyakorlaton és ezt azzal indokolták, hogy nincs pénz anyagra. Sajnos manapság az oktatás majdnem mindenhol színvonaltalan. Ha nagyon tiltakozni akartok ez ellen, akkor talán szólnotok kéne a kamarába, vagy az oktatási minisztériumba. De szerintem ott is tudják, hogy mi a helyzet.
2013. ápr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.válaszoló a szüleim már 2.szorra voltak benn és semmi nem változott

2.válaszoló igen manapság sajnos az okatatás színvonaltalan, ám szerintem ott is tudják , ám nem értem hogy lehetnek ilyen pofátlanok , ezzel csak mi járunk szarul

mindkettőtöknek ment zöld kéz !

2013. ápr. 11. 13:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy szót tudok erre:Ez Magyarország,sajnos.

Átkozom a napot,hogy ide születtem.

Elvárás van de oktatásban értékadás nincsen,ez az ország egy pusztulat komolyan mondom,ha teheti az ember már gimisen menjen ki külföldre,sajnos ha érvényesülni akarsz itt nem fog menni vagy csak vért pisilve,ami nem éri meg.

2013. jún. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!