Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Van, aki elvégezte Duncan...

Van, aki elvégezte Duncan Lorien zenei tanfolyamát? (A zene megértése, A dalszerzés megértése) Vélemények róla?

Figyelt kérdés
Szeretnék jelentkezni, de nekem elég sokba kerül, ezért nagyon meg kell gondolnom. Zenesuliba jártam (zongora), így nem vagyok teljesen amatőr. Komolyabban érdekel a zene, a dalszerzés. Megéri elvégezni?

2013. ápr. 16. 10:49
 1/3 anonim válasza:
Erre én is kiváncsi lennék
2013. ápr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Életem egyik legnagyobb élménye volt!!!

A tanfolyamot még nagy zenészek is elvégezték és bőven tanultak újat. Egész világon sorba állnak érte, ezért jön csak évente egyszer.

Nem csak annyit kaptunk tőle, amit ígért, hanem sokkal többet. Mindezt sok humorral és bölcseséggel tálalva!

Amúgy pedig garanciát vállal, hogy nem azt kapod, amit ígér, a végén visszaadja a pénzed!

Szóval csak nyerhetsz vele!

Én azt javaslom, hogy akinek módja van rá, mindenképpen menjen el.

Sajnálom, hogy nem tanítják mindezt az általános iskolákban!

2014. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2014. jan. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!