Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Munkaügyi általi tanfolyam,...

Munkaügyi általi tanfolyam, ha találok munkát közben, tényleg abbahagyhatom?

Figyelt kérdés

Pincér tanfolyamra jelentkeztem, úgy érzem sikerült a teszt írás is. Elvileg a héten hívnak, ha sikerült. De nem vagyok biztos benne, hogy elakarom kezdeni. Viszont úgy hallottam, ha az ember elkezdi, és időközben talál magának munkát, és emiatt otthagyja a tanfolyamot, akkor nem kell kifizetnie a tanfolyam árát ( 700 ezer forintot! ) Csak akkor kell visszafizetnie, ha csak úgy saját magától abba akarja hagyni, mert pl. nem tetszik neki, stb. Igaz ez ? Mert ha nem fog tetszeni, akkor keresek közbe majd munkát, és ott hagyom, de persze csak akkor ha így nem kell visszafizetni ezt a nem kevés összeget. Köszönöm a választ!

23/L


2013. ápr. 16. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
ha ott hagyod akkor mindenképpen vissza kell fizetned a tanfolyam díját.
2013. ápr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szép hozzáállás, mondhatom. Remélhetőleg az ügyintéző is kiszűri, hogy milyen vagy, és nem szerződnek veled, mert más elől vennéd el a helyet. És igen, jó eséllyel ki kell fizetned, ha nem fejezed be a tanfolyamot.
2013. ápr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!