Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Miből áll az egészségügyi...

Miből áll az egészségügyi vizsga? (Jogosítványhoz)

Figyelt kérdés
A és B tételt is kell húzni, vagy mi ennek az egésznek a menete?

2013. ápr. 28. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
1 tételsor van. De valamikor kiválasztják előre és mindenkivel ugyanazt mondatják le. Cukros betegre mennek rá sokszor, stabil oldalfekvést és újraélesztést kell csinálni a babán azt ennyi szokott lenni.
2013. ápr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában először egy stabil oldalfekvést és/vagy az újreélesztést kell bemutatni. Aztán húzol 1 tételt amin 2 kérdés van. Egyik egy konkrét szituációban kell elmondanod hogy mit tennél.

[link]

Itt találod a lehetséges kérdéseket(igaz hogy 2006os adat de még mindig ezek :D)

Valamint van még a tételen egy másik kérdés ami csak 1-2 szavas választ igényel, hogy hogy fektetnél egy bizonyos helyes sérült személyt vagy milyen kötést alkalmaznál.

2013. ápr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

helyen*

elírtam bocsi :)

És egyébként én 2 hete raktam le, ez volt a menete. Gondolom ez országos szinten egyezik a követelmény.

2013. ápr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És a vizsgára ki kell öltözni ?
2013. ápr. 29. 18:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen, de azért ne mackógatyába menj.:D

Én úgy mentem mintha suliba mentem volna.

2013. ápr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Farmerben menj (nadrág)
2013. ápr. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Simon0211 válasza:
Nem kell túlságosan kiöltözni (öltöny és társai) hiszen le kell térdelned, újraélesztést kell bemutatnod, de túl lazára sem érdemes venni mint például rövidnadrág hasonló. Szerintem ha felveszel egy kényelmes farmert egy normális cipővel, nem az amibe na bőrt rugod a focipályán, de nem is egy lakcipőt és mell egy kényelmes ing sem árt. Azért preferálják ha nem úgy esel be mint aki csak az utcáról tévedt oda.
2013. ápr. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!