Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » FONTOS! Különbözeti Felvidékrő...

Encsiiii kérdése:

FONTOS! Különbözeti Felvidékről vizsga Magyarországra? :/

Figyelt kérdés
Felvidéken vagyok alap iskolás. Ezután egy miskolci gimibe készülök(jövőre januárba lenne a felvételi). De a különbözeti vizsgát le kell tennem, hogy elismerjék itt is a középiskolámat. Valaki tud erről valamit? Milyen tantárgyból kell és hol? SEGITSÉG! :c

#tanulás #Felvidék #külföldi oktatás #Különbozeti vizsga #Magyarországi tanulás felvidékről
2013. máj. 16. 16:07
 1/3 stiw válasza:
Sajnos nem tudok róla, ne haragudj! :( /Bence/ :DDD
2013. máj. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Akkor miért akarsz magyarosrszágon tanulni ha itt akarsz elheljeszkedni ha ne igy van sorry de szerintem itt is járhatsz gimibe
2013. máj. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Öööm.. Én Magyarországon akarok elhelyezkedni. De anyum csak úgy enged el oda középbe, ha leteszem a különbözetit. És itt Felvidéken nincsenek a leghíresebbek gimnáziumok. Max komárom, de az messze van..
2013. máj. 18. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!