Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szerintetek érdemes biztonsági...

Szerintetek érdemes biztonsági őrnek mennem ha nagyon sovány vagyok és egyáltalán nem vagyok félelmetes külsőre?

Figyelt kérdés
vékony vagyok nagyon, szoktam edzeni de mégis szinte semmi izom nincs rajtam cs nagyon kevés, a tanfolyamos papiron az áll h nők nyugdijasok pályakezdők jelentkezését várják, na most ha egy nő vagy nyugdijas lehet biztonsági őr akkor szerintem én is hisz egy nőnél még csak erősebb vagyok szóval ha odamennék és jelentkeznék kinevetnének szerintetek? vagy a vékonyság nem akadály? 20F

2013. máj. 24. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem akadály. De egész biztosan nincs más alternatívád 20 évesen? A biztonsági őrök a modern kor rabszolgái, kvázi 0 pénzért dolgoztatnak majd úgy, hogy a jogaidra nagy ívben tesznek. Tapasztalatból beszélek.
2013. máj. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem vagyok egy nagy ész, csak 8 általánosom van de arra gondoltam h ezt a tanfolyamot még én is el tudnám végezni
2013. máj. 24. 15:55
 3/4 anonim ***** válasza:
A biztonsági őr nem feltétlenül izompacsirta, aki mindenkit a földbe döngöl. A feladatuk nagyon gyakran a rend fenntartása (régen hasonló feladatuk volt a vállalati rendészeknek is), szükség esetén segítségnyújtás, pl. az Auchanban valaki nem tesz ki egy árucikket a futószalagra, kitolja a kocsit, megszólal a riasztó. Akkor oda kell menni a biztonsági őrnek, és a pénztáros és a biztonsági őr először azt tisztázza a vevővel, hogy szándékosan hagyta a kocsiban vagy csak véletlenül. Ehhez nem kell 2 méteresnek és izompacsirtának lenne. Ha nincs más munkalehetőséged, inkább válaszd ezt, mint a munkanélküliséget.
2013. máj. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
na hát igen ez is igaz a munkanélküliségnél még ez is jobb.
2013. máj. 24. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!