Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Akkor most van ECDL-vizsgám,...

Akkor most van ECDL-vizsgám, vagy nincs? 6 modulom volt meg középiskolában a 7-ből.

Figyelt kérdés

Volt lehetőség arra, hogy ECDL-ezzünk helyben és éltem vele. De nem vittem végig, mert a 7-ből csak 6-ot csináltam meg, a négy alapot és a három választhatóból kettőt.


Akkor azt mondták, hogyha nem végzem el mind a 7-et a gimnázium végéig, akkor az egész ECDL úgy ahogy van törlődik és később újra kell kezdenem.


Ezt elfogadtam, de most azzal találkozom egy csomó helyen, hogy létezik csak 4 modulos is.


Mi az igazság? A gimi alatt megvolt 6 modul. A papírok is megvannak róla bizonyítványostól. Akkor most van ECDL-em, vagy csak a 4 alap számít érvényesnek, vagy hogy van?


2013. jún. 12. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:
A 4 modulos az ecdl start bizonyítvány.
2013. jún. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!