Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Munkaügyi központ - 7 hónapos...

Disturbed90 kérdése:

Munkaügyi központ - 7 hónapos cukrász tanfolyam (olvasd bővebben) Milyen felmérő tesztkérdésekre lehet számítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Első körben:

Van már egy "Munkaügyi központ cukrász tanfolyam. Volt itt valaki azon? Nehéz a felvételi?" kérdés de ott a kommentelő a vizsgakérdésekről adott linket. Nekem a felvételi kérdések kellenének!



A barátnőm a fent említett tanfolyamra jelentkezett és küldtek neki levelet, hogy behívják kompetencia tesztre, erről annyit tudtak mondani, hogy olyan kérdések lesznek mint pl. mi az alapvető 4 íz...


Esetleg van valaki aki részt vett már ilyen tanfolyamon és tudja, hogy milyen egyéb kérdésekre lehet számítani a felmérés folyamán? A barátnőm nagyon szeretne cukrász lenni, sajnos a "magasabb szintű" tanfolyamokra nem telik neki és a családjának...



2013. jún. 26. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Én takarítói pontosabban Tisztítás technológiai tanfolyamra mentem a munkaügyibe és nálunk a felvételin a teszt kérdések olyanok voltak hogy milyen tisztítószereket ismerünk, milyen jelzések találhatóak a vegyszeres flakonokon, tehát fel kellett azokat ismerni. Akkor a nagyon alapvető munkavédelmi fogalmakról kérdeztek hogy miért kell csúszás gátlóval védeni egy lépcsőt például. Sokra már nem emlékszem, de volt még olyan hogy miért fontos a higiénia, meg személyes kérdések is voltak amiről kiderült hogy mennyire vagyunk hajlandóak figyelni a rendre és a tisztaságra, meg ilyeneket.

Szerintem ott is hasonló várható gondolom a sütéssel kapcsolatos alapokat fogják kérdezni meg a számításokat nagyon alap értelembe, a 4 különböző ízt is fel kell ismernetek ahogy írtad is.

Meg gondolom lesz sz7óbeli része, ott inkább arra kíváncsiak hogy mennyire tudtok tanulni, milyen a hozzá állásotok és leszűrik belőlük hogy ki az aki képes végig csinálni és ki az aki nem, mert ezzel hatalmas pénzeket bukhat a munkaügyi és az adott iskola aki a képzést csinálja, illetve az is aki elvállalta a tanfolyamot, mert fizetnek neki azért amiért bejár elméleti órákra vagy gyakorlatra, akkor a TB-jét, utazását, meg az alapvető felszereléseket, könyveket, munkaruhát, egyéb eszközöket. Plusz a tandíjat és a vizsgadíjat.

Szóval nem kell hű de nagy dolgokra számítani, én is túlreagáltam aztán olyan egyszerű volt a végén hogy a 40 perces tesztet 10 perc alatt megcsináltam és szinte hibátlan lett.

Nem kell ettől félni, könnyű ez de hogy a cukrász tanfolyamon pontosan mit kérnek ezügyben azt így sajnoss nem tudom.

2013. jún. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gömbicica válasza:

szia. ilyen kompetencia tesztet nem is hallottam!!!

de ha csak olyasmi, mint mi a 4 alapiz, akkor nagyon nehéz nem lehet.

Ha nagyon szeretne cukrász lenni, akkor meg hajrá!!! nehogymá lemondja :-)

2013. jún. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2013. jún. 27. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!