Diploma mellett szakács?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, 2 év múla végzek. Szeretem a szakom, de megvan rá az esély, hogy nem biztos hogy egyből el tudok majd helyezkedni, szeretnék egy B tervet is. szeretnék egy szakmát is, érdekel a főzés. De elég béna vagyok, nem tudok főzni. Érdekel az egész gasztronómia. Van olyan képzés, ahol odafigyelek az emberre, és nem bunkó módon oktatnak, amitől elmegy az ember kedve egyből? Az ingyenes OKJ-ből már kicsúsztam, mert 24 vagyok.

2013. aug. 22. 14:45
 1/1 zabmester ***** válasza:

Nézz körül a helyi szakiskoláknál, hogy van-e felnőttképzés náluk, és akkor mehetsz nyugodtan.

Én egyetem mellett ruházati eladói tanfolyamot végeztem, így most van egy szakmám is. Igaz, ez csak egy nyári tanfolyam volt, de ugyanolyan bizonyítványt kaptam, mint azok, akik rendesen szakiskolában tanultak, mivel az iskola szervezte ezt a képzést is.

2013. aug. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!