Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mik a feltételei annak, hogy...

Mik a feltételei annak, hogy a munkaügyin keresztül okj tanfolyamon/képzésen vehessek részt? FONTOS

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem és jelentkeztem okj képzésre egy iskolába, de ma felhívtak, hogy nem indul a képzésük, úgyhogy most teljesen tehetetlen vagyok. Egyáltalán vannak annak feltételei, hogy munkaügyin keresztül tudjak tanfolyamot csinálni?

2013. aug. 26. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Először is regisztrált álláskeresőnek kell lenned. Meg kell felelned a felvételi vizsgán, be kell hogy tudjanak tenni egy célcsoportba (pl. alacsony isk. végzettségű) és utána még téged kell, hogy kiválasszanak a jelentkezők közül. Kb. 5-10x-es túljelentkezés van mindegyik képzésre. Tehát elég kicsi az esély, hogy bárhová bejutsz. Egyébként idén már nem nagyon indulnak képzések, amik voltak, már elindultak. Legközelebb jövő március tájékán indulnak.
2013. aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem grafikus szak véletlenül? Engem is tegnap hívtak, hogy nem indul a képzésem, de ajánlottak helyette másik iskolát. Nézz körül, még pár napig lehet jelentkezni más iskolákba is.
2013. aug. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!