Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Masszőr tanfolyamot szeretnék,...

Masszőr tanfolyamot szeretnék, többi lent?

Figyelt kérdés
Szeretnék masszőrként dolgozni valamikor a közel jövőben.Nincs semmilyen képzésem e téren de találtam egy iskolát aki szervez ilyen tanfolyamokat, szerezhetnék náluk 1 oklevelet mint masszőr..A tanfolyam 2 hétvégén zajlana le,összesen 4 nap/5óra,40.000 forint.Szerintetek ennyi idő alatt lehet valamit tanulni?Mehetek valamire azzal az oklevéllel amit tőlük kapnék?,A válaszaitok előre köszönöm.

2013. szept. 11. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem!!

Ez parasztvakítás.

Egy ilyen tanfolyam arra alkalmas, hogy a családtagjaidat és a barátaidat nagy szeretettel masszírozgasd. Természetesen csak makkegészséges embereket.

Papíron ez a tanfolyam, ha akkreditálva van, akkor lehetőséget ad rá, hogy kiváltsd a vállalkozóit mint frissítő masszőr. Ha nincs akkreditálva, még arra se. Viszont tényleges tudást nagyon keveset ad. Komoly munkára alkalmatlan. És tele van a piac OKJ-s gyógymasszőrökkel, akik rendes tanfolyamot végeztek!

2013. szept. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azzal is számolj hogy telített a piac ezen a területen.


Ha nincs különleges adottságod vagy lehetőséged akkor max. külföld

2013. szept. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Egyik ismerősöm megcsinált egy teljes masszőr tanfolyamot és aki a gyorstalpalóval tanult azokkal sokkal szigorúbbak voltak a vizsgán és csak kevés ember ment át. Jobban megéri a teljes tanfolyam.
2013. szept. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én 2(!) évig jártam gyógymasszőr tanfolyamra. Most fogok dolgozni egy szalonban mint gyógymasszőr, de még így is leesett az állam hogy mennyi mindent kell még tanulnom. Olyan dolgokat kihagytak a képzésből, hogy csak na. Pl. nem mutattak meg egy jó talp vagy kézmasszázst, hanem a leendő munkahelyemen a főnökasszony (ki oda-vissza vágja az anatómiát)mutatott meg rajtam pár fogást, olyanokat hogy csak lestem. Úgyhogy még nekem is van mit tanulni, nemhogy az ilyen 2 hetes összecsapott tanfolyam után...
2013. okt. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!