Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hol és mennyiért tudok karate...

Hol és mennyiért tudok karate leckéket venni?

Figyelt kérdés
Találtam pár helyet, de nem tudom mennyiért, ami nekem nem mellékes. 21 éves vagyok, és komolyan érdekel a dolog.
2013. szept. 13. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ, hol laksz. Mindenhol lehet találni, vannak gyerek és felnőtt edzések is(téged gondolom a felnőtt érdekel). Az árak különbözőek lehetnek, attól is függ gondolom, hogy hagyományos v versenykaratéra járnál e szívesen. Ahova én járok heti kétszer, ott havonta 4500 Ft. Hiányzás esetén értelemszerűen kevesebbet kell fizetni, plusz egy bizonyos övfokozattól védőfelszerelést is kell venni.
2013. szept. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!