ThisIsMyName kérdése:

Piercer tanfolyam?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy hol keresgéljek ilyen tanfolyamot, már, ha van aktualitása. Nem igazán találtam 2010 utáni "felhívásokat."

Szeretném, ha lenne róla papírom, rendes körülmények között, mindent megtanulva elvégezni ezt a tanfolyamot. Nem benzin pénzért az otthonomban 8 órás tanfolyamban és hasonló dolgok. Tud valaki segíteni? Szalon talán lenne, ahol elhelyezkedhetnék vele...



2013. szept. 19. 11:47
 1/3 SzilKa ***** válasza:

Milyen papírt szeretnél róla kapni??? Nem létezik hivatalos piercer képzés, ezáltalá nem a papír, hanem a tudás és a tapasztalat számít a szalonokban...


Pesten van egy srác, ő rendszereresen tart tanfolyamokat: www.piercingvarazs.hu


egy tetováló

2013. szept. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Áhá. Szóval, ha én beállítok valahova, hogy " Hello! Szeretnék itt szurkálni." Akkor valakinek gyorsan helyben csinálok egy piercinget és fel vagyok véve? :D Nem tetszik nekem ez a nem hivatalos dolog, de, ha így van, akkor köszönöm a segítséget. :)
2013. szept. 20. 15:33
 3/3 SzilKa ***** válasza:

Nekem sem tetszik, hogy mindenféle önjelölt béna varrodás szalont nyit, csak annyi kell, hogy legyen rá pénze, mivel a tetováló képzés sem létezik hivatalosan, sajnos...


Viszont tényleg úgy megy, hogy odamész egy szalonba, ahova piercert keresnek, és bemutatod, mit tudsz (többnyire Neked kell vinned az alanyt ilyenkor). Aki szakavatott, az úgyis látja, hogy valóban tudod-e a szakmát, vagy csak úgy csinálsz, mintha.

2013. szept. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!