Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Sajnos hiányzások miatt a...

Sajnos hiányzások miatt a tanulói viszonyomat megszüntették középiskolában és már nem vagyok tanköteles. Szakiskolába jártam (itt "rúgtak ki"), le szeretném tenni az érettségit. Ötletek? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Kettő variáción gondolkozom, mely a levelező illetve az esti tagozatos. Számomra a levelező lenne a legkézenfekvőbb megoldás, ezen belül is a két vagy három éves. Azok válaszát várnám első sorban akik már megjárták ezt az utat, levelezőn vagy esti tagozaton szerezték meg az érettségijüket és azok válaszát akik tudnának ajánlani Győrben erre megfelelő iskolát és esetleg azzal kapcsolatban személyes tapasztalatokkal rendelkeznek. Tekintettel arra hogy ez a kérdés esetleg más számára is aktuális lehet, kérlek titeket hogy csak építő, segítő jellegű válaszokat adjatok! K öSzi

#érettségi #esti tagozat #érettségi letétele #kirúgtak a középiskolából #megszüntették a tanulói viszonyomat #levelezőn érettségi
2013. nov. 15. 13:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! én levelezőn érettségiztem, elég light a színvonal, nem ajánlom. azóta az eltére járok, de szakadékokkal le lennék maradva a többiektől, ha nem tanultam volna 5x annyit folyamatosan, mint amit levelezőn elvártak.
2013. nov. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!