Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Fizetnél online kresz oktatásért?

Fizetnél online kresz oktatásért?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy honlapot készíteni ami felkészíti a tanulókat a kresz tesztre. Van már több ilyen honlap is, de az összes elavult. Van erre kereslet? Te fizetnél azért hogy az otthon kényelméből megtanuld a kreszt?

#jogosítvány #KRESZ-teszt #koala kresz teszt #online jogsi
2013. dec. 4. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Még ha nem lenne jogsim, akkor sem. El tudom olvasni ingyen is.
2013. dec. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy fillért sem adnék.

Amúgy sem mentem be egyetlen kategóriánál az órákra, otthon tanultam meg magamtól.

Most hogy szednéd be a pénzt?

Ezt csak "úgy" nem lehet, mert az ok hogy "oktatsz" (oktatói szakvizsga nélkül gondolom), és utána?

Az illető hogy bizonyítja be hogy elvégzett egy "tanfolyamot" vagy bármit?


Mert ennyi erővel én, x, akárki azt mondja, hogy a netről megtanulta elmegy csak a vizsgára és kész, és megússza a tanfolyam díját.

2013. dec. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem a kresz oktatás helyett lenne, hanem ahelyett hogy megvedd a könyvet. Szerintem sokkal jobb online megtanulni, egy ugyan olyan szoftveren mint ami a vizsgán is lesz. Így hozzászoksz a kérdésekhez.

Én is így tanultam, csak én egy letölthető programot használtam.

2013. dec. 4. 20:30
 4/7 anonim válasza:

Én hétfőn fogok vizsgázni. Megvettem a könyvet, de ki sem nyitottam a KRESZ alatt, csak az EÜ vizsgához használtam. Az órán mindent megjegyeztem és találtam a google-ben egy nagyon jó oldalt, ahol témakörönként van egy csomó kérdés, ezeket csinálom mindig. Jelenleg az 1400 kérdésből kb. 120-at nem tudok. A teszt könyvet meg se vettem. De amúgy is fél áron visszaveszik a könyveket.

Szóval azt kell mondjam, hogy számomra nem érné meg és nem fizetnék érte.

2013. dec. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És a könyv mennyibe került? Mert még ha vissza is veszik féláron akkoris rohadt drága.
2013. dec. 6. 01:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Most minket akarsz győzködni? Minek? Ebből nem lesz üzleted.
2013. dec. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A sima KRESZ könyv, amiben magyaráznak, az 2500 Ft, a teszt könyv pedig 4000 Ft.


Na már most ha csak a teszt könyvet nézzük, akkor 2000 Ft (mivel visszaveszik).

Te mennyiért vesztegetnéd az online KRESZ tesztet? Mert nyilván nem 1000 Ft-ért.


Ráadásul van KRESZ CD is, amin meg aztán tényleg minden rajta van. Azt nem tudom mennyi, de én inkább megvenném a CD-t, ami csak az enyém és akármikor elővehetem, mint hogy fizessen egy online dologért, ami bármikor összeomolhat.


Ráadásul az emberek olyanok, hogy online az ingyenes lehetőségeket keresik. Na most ha meglátják, hogy fizetős a dolog, akkor inkább tovább görgetnek, mert tudják, hogy fognak találni ingyenes lehetőséget is. Azt meg azért nem mondanám, hogy elavultak a mostani online tesztek.

2013. dec. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!