Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Valaki megcsinálta már a...

Valaki megcsinálta már a Dekra Akadmei által meghírdetett ápoló tanfolyamot? Kijutott külföldre dolgozni?

Figyelt kérdés
Írják, hogy a képzés ingyenes, csak a nyelvtanfolyamot kell kiperkálni, de azt is csak akkor mikor már kint vagy Németországban. Számomra túl jól hangzik hogy igaz legyen. V

#ápoló #Dekra Akademi #ápoló tanfolyam
2013. dec. 15. 12:01
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Már biztos, hogy számodra nem aktuális, de azért

erre én is kíváncsi lennék.

Mert én azt hallottam róluk, hogy nem igen tudnak kint biztosítani melót és hogy vissza kell fizetni a tanfolyam árát is :/

2014. aug. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igen létezik! De csak a nyelvtanfolyam részét kellett megcsinálni mivel ápolói képesítés már megvan. Van állás és ha a 2 évet nem dolgozod le vagy a nyelvvizsga nem sikerül csak abban az esetben kell fizetned. Ajánlom, hogy a nyelvtanulásra minimum 8-9 hónapot szánj ha belevágsz. 2. hozzászóló nem tudom kitől halhatta azt hogy pénzt kell visszafizetni meg nincs munka ugyanis az első 2 ápoló ment most ki előző hónapban velük . Ez nekik új szakmai projekt. 2013 ban hirdették az Ápolói képesítés megszerzése min. 3 év .
2014. nov. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogy van az oktatás?

Nappali munkarendben?

2015. aug. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szilágyi Tamás Gergő válasza:

A DEKRA Akademie Kft. ellen nyomoz a Központi Kerületi Bíróság több rendben elkövetett csalás bűntette miatt. Így még a letétben elhelyezett bizonyítványok is veszélyben vannak, mivel azt akár évekre is lefoglalják, mint bizonyíték.

GRATULÁLOK a simlisséghez!

2016. nov. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kovács István Pál válasza:

Sziasztok! Olyannyira igaz, hogy több ismerősöm is elvégezte, és már kint is vannak Németországban. Viszont tudtommal már nem indul új csoport.


De az kizárt, hogy a Központi Kerületi Bíróság nyomozna a cég ellen, pláne csalás miatt!!! Én még évekkel ezelőtt tanultam a DEKRA Akademie Kft.-nél targoncavezetőnek, és a Németországba készülő ismerőseimnek is én ajánlottam az ápolós programot.


Természetesen mindannyian megkaptuk az OKJ-s bizonyítványunkat.


Ez egy megbízható cég egész sor mindenféle tanfolyammal. A honlapjukon még az engedélyszámok is fent vannak, minden létező tanfolyamukra. Meg címek, telefonszámok, elérhetőségek.


Én is onnan tájékozódtam anno. Szerintem te is kezdd ott – www.dekra-akademie.hu –, s ha még maradtak kétségeid, akkor írj nekik vagy hívd fel őket.

2017. jan. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!