Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Van itt olyan, aki okj-s...

Mumin001 kérdése:

Van itt olyan, aki okj-s ápoló képzésre jár?

Figyelt kérdés
A gyakorlati helyet úgy jelölik ki vagy lehet választani? Munka mellé hogyan illeszthető a gyakorlati képzés időrendje?A jegyzetek házi jegyzetek vagy jegyzetboltban kaphatóak, első évfolyamban mennyibe kerülnek?

2013. nov. 10. 18:08
 1/3 anonim válasza:
Szia!Én ápolónak tanulok.A gyakorlati helyet te választhatod ki, de elképzelhető hogy egy adott kórházból elutasítanak pl azért mert nincs szerződése az iskolával.Én dolgozom az iskola mellett és hát nem egyszerű összeegyeztetni a gyakorlattal meg az iskolával is.Én a szabadnapjaimon járok gyakorlatra.A jegyzet is iskolafüggő.Ahol én tanulok, ott ingyen megkapjuk az órai anyagokat, de az interneten is vannak oldalak ahol találsz tananyagot.Bár az se hátrány, ha van olyan rokonod,ismerősöd aki az egészségügyben dolgozik :) Nekem az anyukám dolgozik az egészségügyben, tőle sok mindent tudok kérdezni.Ha bármi kérdésed van, szívesen válaszolok :)
2013. nov. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. nov. 17. 18:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Te hova jársz?
2015. aug. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!