Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha elkezdek most balettozni,...

Ha elkezdek most balettozni, jövőre eljuthatok olyan szintre, hogy felvegyenek a táncművészeti szakközépiskolába? 14/L

Figyelt kérdés
Utoljára 11 évesen táncoltam,hip hop-ot, előtte 4 évig jazz balett.
2009. nov. 28. 21:28
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem folyamatosan gyakorlással és heti legalább 4-5 próbával lehet esélyed...de ezt elöbb kelett volna kitalálnod :) Azért szurkolok neked:)
2009. nov. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire vagy laza, de ha nem, akkor kezdj el naponta sokat és keményen nyújtani. Ha nem tudsz gyakorlatokat, keress rá a aktív, passzív, statikus, dinamikus nyújtás szavakra, vagy a PNF-re. De a jóga gyakorlatok is jók, de ha eredményt akarsz elérni, akkor nem csak addig kell nyújtanod, amíg nem fáj, hanem kicsit tovább is (extrém nyújtás). A hajlékonyság 16 éves korig fejleszthető a legjobban, így még nem késő.

Ha van felvételi, ahhoz ismerned kell alap szakszavakat, stb.

Tehát ha rágyúrsz, szerintem sikerülhet :)

2009. nov. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen picit későn kaptam észbe, de még van másfél évem, úgy hogy most mindent bele kell adnom :S:D

nagyjából hajlékony vagyok, megy a spárga meg ilyesmi dolgok:D Kiváncsi leszek az első balett órámra, tudom, hogy nagyon nagy odafigyelést igényel:/

Milyen szakszavakra gondolsz?


köszönömszépen mindkét választ ^^

2009. nov. 28. 23:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom nem a táncos előképzettség a legfontosabb. Persze az is fontos.. Vannak alap kritériumok. Ritmusérzék, átfeszíthető térd meg minden egyéb dolog. Orvosi alkalmassági papírok.
2009. dec. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!