Lehetek e még focista?

Figyelt kérdés
8.-ba járok, a jegyeim. igazábol az 5 tantargy az valtozik mert. vagy 3-as agy 4-es lszokott lenni, a tesim az mult ev vegen 3-as volt, azota futok jo sokat, 2-3 naponta 10km, es a tesi jeyeimen mostmar latszik mert 4-5 kozt van, hogyha sikerul a tesi 5osre akkor felvehetnek valami sport iskolaba? egyszeruen imadom a focit, nagyon, dekazas, futas, cselezes, fejeles, passz, szlalomozas, nagyot ugrok, szval remelem van eselyem, a tanarom most meg is dicsert, meg kerdezte is hogy mi hajt, en meg azt mondtam:"csak szeretek futni" hidjetek el mult evben nemmondtam vna ilyet :D

2014. jan. 6. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Magyarországon nincsenek focisták. Csak balfékek labdával.

8:1 ez a magyar "foci". Egy szégyen.

2014. jan. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jujj az a meccs :s Jo. nagy szegyen azert, ennyire kikapni, bezzeg mikor Puskasek eltek nem volt ilyen, meg Hidegkuti
2014. jan. 7. 02:15
 3/7 A kérdező kommentje:
egyebkent a kerdesre visszaterve van eselyem hogy befussak focistakent?
2014. jan. 7. 02:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát őszintén nem tudom. A magyar "foci" rohadtul nem a játékról, hanem a pénzről szól sajnos...
2014. jan. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, igaz, de én nem a penz miatt lennek az, persze ha felajanlanak erte akk miert ne? de en igazabol elvezem az egeszet penz nelkul is, persze felnott korban azert, es ha tenyleg sikerul ezt megvalositani, akkor ugye penzert kell, vagy nem tok megelni normalisan, de viszont akkor a legjobb teljesitmenyt kell hoznom, de meg azert vamnak evek, addig ki tudja mi lesz, remelem menni fog, ha bevesznek, vegulis mirt ne menne ha minden nap focizok haverokkal sokat, meg meccsezgetunk, szval a lenyeg, igen ez igaz, de en nem csak a penz miatt csinalnam, hanem mert imadom, es megy
2014. jan. 7. 14:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Ó félreértettél, nem arra gondoltam, hogy téged elsősorban a pénz érdekel. Persze meg kell élni valamiből, ezzel nincs baj.

Amire én gondoltam az az, hogy nem biztos, hogy a legjobb focisták kapnak lehetőséget, hanem azok akiknek a legjobb kapcsolataik vannak.

2014. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igaz :/ ...
2014. jan. 8. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!