Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogy tanulhatnék meg tetoválni...

Ez-meg-az kérdése:

Hogy tanulhatnék meg tetoválni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
mármint tudom h vannak ilyen tanfolyamok, de ahhoz nem kell semmilyen iskola, vagy valami? mert már hallottam olyat is h tetováló és piercinges legyek el kell végeznem valami kozmetikus iskolát... szóval nem tudom:( szóval mit kéne tennem h olyan tetováló legyek akinek ez a szakmája/munkája???

2014. jan. 12. 14:56
 1/1 Krizsa Tattoo válasza:

Keress fel egy tapasztalt tetoválót aki megnézi a rajzaidat,festményeidet,stb. ,hogy érdemes e belevágnod, mik a hiányosságaid. Magas szintű rajztudás elengedhetetlen feltétel. (nem mások bőrén kell megtanulni rajzolni)

Amennyiben elvállalja a tanításod egy Mester, akkor már nincs más dolgod mint szorgalmasan tanulni,figyelni, minden tanácsot megfogadni, bírni a kritikát, alázatosan viszonyulni a tetováláshoz. Ismerni kell a korlátaidat, nem lesz senki sem profi tetováló néhány hónap alatt.

Elhivatottnak kell lenni!!!

2014. jan. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!