Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Gyors és gépíró tanfolyammal...

Gyors és gépíró tanfolyammal érek valamit?

Figyelt kérdés

Egyáltalán hol találok olyan képzést(Debrecenben)ahová be tudnék iratkozni?

Hová vennének fel egy ilyen tanfolyammal, valamint érettségivel és okj-s banki szakügyintéző végzettséggel?


2014. jan. 30. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
nem nagyon
2014. jan. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak támogatni tudlak, hogy végezd el a tanfolyamot (ha egyáltalán indítanak a környékeden). Nekem egy évig volt heti 4 órában gépírás, de az alsó-közép munkahelyeken ez nem követelmény. Feljebb meg van aki megcsinálja helyettük.
2014. febr. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A gépíró képesítés önmagában semmit nem ér, mert alapvetően az Irodai asszisztens OKJ alapfokú részképesítése. Illetve egyéb asszisztensi szakmához is köthető. Viszont neked van egy banki szakügyintéző végzettséged. Egyik ismerősömnek szintén van olyan, ezért az ő eseteiből kifolyólag tudok példákat mondani. El lehet helyezkedni bankban vagy értékesítő cégnél. Ettől függetlenül viszont nem rossz, ha leteszel hozzá még valamit. Én akkor már inkább teljes OKJ-t javasolnék, mert egy részképesítést nem nagyon vesznek figyelembe. Én most pont Irodai asszisztens tanfolyamra járok és meg vagyok vele elégedve. Megtanítanak például ügyiratok készítésére. Jelenleg csak jogi témával gyűlt meg a bajom. :D ^^"

Nézz utána részletesen és dönts. A Google a barátunk. :D ^^

2014. márc. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam ilyen irodai asszisztensi képzésre,de csak ha addig találok valami munkát amiből tudom fizetni a tanfolyamot. Minden esetre köszi a válaszokat!
2014. márc. 3. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!