Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Amennyiben piackutatással és...

Amennyiben piackutatással és piacelemzéssel szeretnék foglalkozni, milyen iskolát, tanfolyamot kell választanom?

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt voltam egy piackutató cégnél, ahol kb. 30 ember közül választottak ki 8-at, akik bekerülhettek a csoportba. Ezután egy 2,5 órás beszélgetés következett a 8 ember és az előadó között az aktuális témáról. Már régóta gondolkodom azon, hogy pályát kellene módosítanom, de mindeddig nem igazán tudtam eldönteni, hogy mit is szeretnék csinálni. Az előadó munkája nagyon tetszett nekem, ahogy végigvitte a társalgást, nem hagyta, hogy a figyelmünk lankadjon és tudta, hogy mikor-melyik irányba terelje a szót. Nekem azzal kapcsolatban, hogy emberek elé kiálljak és beszéljek, illetve összehozzam a társaságot, sosem volt problémám, ráadásul ez a kutatási téma is nagyon érdekel. Tud valaki segíteni, hogy merre induljak?
2014. márc. 8. 15:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!