Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Munkaügyi álltal finanszírozot...

Munkaügyi álltal finanszírozott tanfolyamra szeretnék menni, de amire jelentkeztem az a tanfolyam mégse indul el, és most nem tudom mire menjek, ti ezek közül melyik szakmát választanátok, melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
pék,szakács,cukrász,pincér,gumijavító és kerékkiegyensúgyozó,hűtő és légtechnika-rendszerszerelő,asztalos és villanszerelő de az utolsó kettő se biztos hogy indul, megmondom őszintén olyan nagyon egyik se tetszik, de valamire meg muszáj lenne mennem, mert elcsesztem a sulit sajnos, és nem végeztem el semmit annak idején, és kéne valamit tanulni, meg a pénz is kéne nagyon, úgyhogy nem tudom mi legyen, ti mit tanácsolnátok?

2014. márc. 18. 19:21
 1/3 anonim válasza:
Én amikor böngészem a hirdetéseket akkor a gumijavítón kívül mindegyik szakmát keresik. Ha komolyan érdekelne a villanyszerelés, akkor egy igazán jó villanyszerelőre szerintem mindig szükség van. Én is most akarok munkaügyibe jelentkezni tanfolyamra, de én sem tudom mit jelöljek meg, mi az amit keresnek is és értenék is hozzá.
2014. ápr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nekem végülis csak indul az amit eredetileg szerettem volna, az elektronikai műszerész, úgyhogy én arra jelentkeztem
2014. ápr. 4. 11:52
 3/3 anonim válasza:
hali na mi lett? elvegezted?
2016. júl. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!