Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Villanyszerelő vagy Asztalos?...

Villanyszerelő vagy Asztalos? Melyik a jobb szakma?

Figyelt kérdés
Melyik a nehezebb, melyiket érdemes jobban elvégezni? munkaügyis tanfolyamra mennék, csak amire eredetileg jelentkeztem az most nem indul, és most nem tudom eldönteni mi legyen

2014. márc. 20. 21:50
 1/7 acelsziv ***** válasza:
46%
mindkettő jó szakma. A kérdés inkább az, hogy Téged melyik vonz jobban?
2014. márc. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát engem annyira nagyon egyik se vonz vagyis nem tudom eldönteni, de a villanyszerelőre hajlok most inkább, de azt mondják nehéz, elcsesztem annak idején a sulit, nem végeztem el semmit, és most valamit csak el kéne végezni, aztán meg érettségit is be akarom fejezni, tehát nem feltétlen ebbe akarok dolgozni majd, csak valamit kell kezdenem magammal mostmár
2014. márc. 20. 23:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Én asztalosra voksolnék, szerintem kellemesebb szakma, villannyal dolgozni azért rejt magában pár veszélyt, elég egy rossz mozdulat, asztalosként meg dolgozhatsz fával sokkal nyugisabban, legalábbis részemről sokkal kellemesebb elfoglaltság, igaz én csak itthon barkácsolgatok.
2014. márc. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 acelsziv ***** válasza:
38%
3: jogos minden szavad, de asztalosként is elég egy rossz mozdulat. A villanyszerelő olyan kábelekkel dolgozik, amik nincsenek feszültség alatt és ezt ellenőrizni is tudja. Az asztalos ellenben pörgő fűrésszel és egyéb éles dologgal dolgozik.
2014. márc. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

A veszélyről szólva elég sok hiányos ujjkészlettel rendelkező asztalost láttam már...


Ha tovább akarsz tanulni, akkor a villanyszerelő szakma több lehetőséget hordoz, nagyon sok a rokon, vagy ráépülő képzés.

2014. márc. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát nem igazán tudok dönteni, még van rá kb másfél hetem hogy eldöntsem, többi szakma ami még van, meg még úgy se tetszik az a baj
2014. márc. 22. 01:24
 7/7 anonim válasza:
Szia mi lettél?
2020. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!