Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Munkába állás esetén munkaügyi...

Munkába állás esetén munkaügyis tanfolyam árának visszafizetése?

Figyelt kérdés

Tavaly ősz óta járok egy TÁMOP-os, a helyi Munkaügyi Kirendeltség által szervezett tanfolyamra, még idén őszig tartana, tehát, épp félidőnél vagyunk.

Most viszont 90%-os eséllyel lesz munkám. Nem alkalmi kiskönyves, hanem állandó munkaviszonyú

Tehát, az a kérdés, hogy ilyen esetekben vissza kell-e fizetni a támogatást? ( azaz a tanfolyam díja ~ 600 ezer ft illetve az eddig kapott havi keresetpótló ~ br. 60 valamennyi havonta)


2014. ápr. 11. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha félbehagyod a tanfolyamot, akkor vissza.
2014. ápr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha határozatlan idejű szerződést kapsz, akkor igen abbahagyhatod. Ezt már én is kérdeztem a munkaügyiben és ezt a választ kaptam.
2014. ápr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!