Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Matek OKTV-t hogyan lehet...

Matek OKTV-t hogyan lehet megnyerni?

Figyelt kérdés

Most 9. osztályos vagyok, jó vagyok matekból, és emelt óraszámban is tanulom, de elég szörnyű tanárunk van. Ha most elkezdem, akkor amikorra ez lesz, biztosan menni fog, legalább bejutni a top valamennyibe. Szóval, hogyan lehet ezekre felkészülni? Mit csináljak, hogy menjen? Honnan szerezzek segítséget?


A válaszokat köszönöm



#továbbtanulás #megoldókulcs #számrendszer #IQ #logika #geometria #matek fakultáció #Arany Dániel Matematikai Tanulóverseny #matematika országos középiskolai tanulmányi verseny #felkészítő tanárok
2014. ápr. 11. 20:39
 1/4 anonim válasza:
Szia! Szerintem kérd el a tanárodtól ez előző X év feladatsorait és oldd meg őket. Olyasmi jellegű feladatok lesznek biztosan idén is.
2014. ápr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Keress egy hozzá értő matektanárt.


Anno kisöcsémet én készítettem fel fizika versenyre.


2x megnyerte aztán sajnos nem érdekelte tovább a versenyzés.


Nem csak jónak kell lenni hanem a legjobbnak (vagy egyike a legjobbaknak) Ehhez alapos tudás kell! És mindehhez olyan tanár aki testre szabottan oktat, aki tudja mifán terem a valódi tudás! Aki ki tudja hámozni belőled hogy miért nem tudtál valamit és ott eloszlatja a "megnemértés" okait.


És persze rengeteget kell hozzá gyakorolni!!!

2014. ápr. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Én 11.-es vagyok és bejutottam a döntő-be (top 50), most az eredményt várom :) A jó tanár, fontos hozzá, meg hogy legyen szak irodalmad (matekkal foglalkozó könyveid), mivel ezeket a versenyen használhatod. Én nem készültem a verseny előtt semmit, de szívesen tanulom az anyagot, stb. Ha nagyon rossz tanárod van, akkor azt tudom mondani, hogy esetleg egy magán tanár. :D Felkészülésnél szerintem mindenképpen a szak irodalmi könyveidet nézd át, hogy tudd milyen típusú feladatot, hol találsz benne :)

Remélem tudtam segíteni :D

2014. ápr. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
70%

Megnyerni sehogyan sem fogod, ha nem vagy zseni. Top50 még megoldható, ha tanulsz rá és jó vagy matekból.

- egy matek szakos.

2014. ápr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!