Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen előképzettség kell a...

Milyen előképzettség kell a mérlegképes könyvelő OKJ-s képzés elvégzéséhez?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 16. 19:02
 1/3 anonim válasza:

ezt én is szeretném tudni! :)

nekem sajnos csak érettségim van, és attól tartok szükséges előtte egy pénzügyi képzést elvégezni, hogy mérlegképes lehessek..

2014. máj. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pl pénzügyi és számviteli ügyintéző,adó tanácsadó,tb ügyintéző,tehát mint előttem írták szinte bármilyen pénzügyi szak.Én is most keresgéltem ki ezeket,jelentkezni akartam könyvelő képzésre.Ez van,mondjuk én nem adom fel,a napokban beiratkozok pénzügyi-számviteli szakra.A lohasztó csak annyi benne,hogy idő szempontjából ezek az előképzettségek megszerzése,legkarcsúbb1,5év,van ahol 2. És ugye addig be sem iratkozhat az ember.Picit reális meg jogos ha bele gondol az ember.Piacképes szakma válságban is,felsőfokú végzettséget ad,a könyvelés meg nem kis falat.Elv hogy kell elővégzettség,egy esti tagozaton 2-esre érettségizett diáknak megadni a lehetőséget szerintem is rizikós lenne :D
2014. júl. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én most járok Közgazdasági szakmacsoportra egy szakközép iskolába most leszek 11.-es és és ha ezt elvégzem utána elvégzem a mérlegképes könyvelőit az úgy lehet vagy még végezek el egy pénzügyit is?
2014. júl. 18. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!