Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mit kell tudni a raktárosi,...

Mit kell tudni a raktárosi, targonca- és nehézgép kezelői tanfolyam felvételiéről? Úgy értem, milyen kérdésekre számítsak, illetve tudok-e valahogy készülni rá?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 28. 11:23
 1/1 anonim válasza:

Nem tudom hogy magyarországon hogy van. én erdélyi vagyok és megcsináltam az engedélyt a d kategoria kell ide. Fél évet hetente 2 x suliztunk egyébb személyekkel. köztük idős emberekkel. Csomot diktáltak irtunk beszéltünk a témárol. jo volt a suli. a vizsga napján feltettek egy kérdést rola kelett irni. aztán felett a vizsgabiztos egy kérdést. aszonta ha tudunk felelni 60 tonnára kapjuk a minősitést ha nem csak 12 re. mindenki rámnézett én válaszoltam jo volt 60 tonnára kaptuk.


hogy mit ér az engedély?egy kis könyv kis felirattal megmutattam egy vasuti szakértönek. aszonta azonnal i hatályal fevennének vele fömühelybe kellene daruzni a mozdonyok motrait kivenni vagy visszatenni.

egy másik bányamérnöknek az azonnal felsorolt 5 falyta gépet amin lehetne dolgozni. köztük kotrógépeken 2 fajtán + buldozeren. persze az is azonnal vett is volna fel. ne készülj hanem járd ki az iskolát s okés lesz minden. ha szereted a gépeket laza lesz. Sok sikert.

2014. jún. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!