Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Érdemes ma web designer-nek...

Érdemes ma web designer-nek tanulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Közigazgatásban dolgozom már rég óta és eléggé unom, szeretnék váltani. A számítástechnika elég prosperáló ágazat, de informatikusnak már nem akarok elkezdeni tanulni. Viszont vannak jó kis tanfolyamok, mint a web design és a web fejlesztő.

Van valakinek tapasztalata ezekkel kapcsolatban? Érdekelne, hogy van-e értelme elvégezni, milyen lehetőségek vannak az elhelyezkedésre. Külföldön (német nyelvterület) vajon mennyire keresettek ezek a szakemberek?

Előre is köszi a segítő hozzászólásokat!



2014. máj. 5. 09:43
 1/7 anonim válasza:
Érdemes, csak mint mindenhol, sokat kell tanulni mire eljutsz egy elfogadható szintre, és aztán nehéz elhelyezkedni, mert magasak a követelmények. Kimondott webdesigner helyett sitebuildereket, UI designereket, front és backendes fejlesztőket keresnek, ill. persze grafikusokat. Nem tudom te melyikhez érzel affinitást.Az alapokat (weboldal szerkesztése, Photoshop, stb.) meg kell, és meg lehet tanulni autodidakta módon is, könyvekből, netről, stb.
2014. máj. 11. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Én egy online tanfolyamot néztem ki, amely azt ígéri, hogy megtanít az alapokra és utána már önállóan is képes leszek weboldalak kialakítására, a szükséges programok használatára.

Tudom, hogy az informatikának nagyon sok ága van, és minél jobb állást akar valaki, annál jobban el kell sajátítani az egyes területeket. Igazából engem csak az érdekelne, hogy van-e jövője ennek a területnek és, hogy laikusként hol érdemes elkezdeni? (úgy, hogy egy informatika szakot már nem akarok a BME-n elkezdeni, ahhoz öreg vagyok)

köszi, ha még van valakinek véleménye!

2014. máj. 11. 17:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Felejtsd el! Ez olyan alapot ad, mivel nem fogsz tudni megélni.


Informatikai okj-s képzések többsége elég nagy humbug, én is belefutottam már és ráfizetés lett. Olyan gyorsan fejlődik, hogy amit 1 év alatt leadnak, az már kb használhatatlan, vagy alapnak jó.

2014. máj. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hűha, de akkor merre induljak?
2014. máj. 13. 09:07
 5/7 anonim válasza:

Autodidakta módon is lehet. Ha jó vagy, és jól menedzseled magad, fel fognak venni, nem számít a papír. Ja...és angolul, ha még nem tudnál, tanulj meg. Alap.

De erre az egészre legalább 2 évet szánj rá, teljesen az alapoktól kezdeni hatalmas munka.

2014. szept. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Újra nyitnám a kérdést. TopSchool webdesign, multimédiás képzéseivel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Köszi!

2016. jún. 30. 15:27
 7/7 anonim válasza:

SZia!

Elvégezted a tanfolyamot, hogy állsz a dologgal?

2017. júl. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!